Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi ale nebude... :P
Pro psaní do Diskuzí se musíte registrovat, je to z důvodu, aby ste se nemuseli podepisovat... A pro snazší rozeznání kdo jste, zaregistrujte se pod přezdívkou, kterou používáte na stránkách pletení... :) Děkuji za pochopení
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Slavonice IV

Milé účastnice SLAVONICE IV

Všechny vás moc zdravím a Slavonice se na vás také těší. Myslím, že na nás čeká poměrně velká akce.
Mám nahlášeno 36 stánků, z toho jen motalinky jich budou zabezpečovat 10. Pět stánků bude z Rakouska a tři ze Slovenska + snad mia.
K dispozici budete mít dlouhé skládací stoly a lavice. Není problém, aby jste měla každá 2 stoly. Délka takového stolu je 1,80 m + u toho mohou být dvě lavice. Právě vás rozděluji na stanoviště. Myslím, že by nebylo od věci nás trochu promíchat, aby jste viděli i k sousedům.
Příjezd v pátek – odjezd v pondělí (kdo by chtěl dřív, musí mi to nahlásit. Ve Slavonicích jsou plné hotely i soukromá ubytování.

V pátek je vlastní tvorba a jeden kurzík. Pomoc Tarataner při přípravě jejího stánku pro děti. Bude se jednat o perníkovou chaloupku.
V sobotu příprava vlastních stanovišť. V 10 hodin oficiální začátek trhu, konec v 18 hodin. Po celou dobu bude program na náměstí. Podloubí nebude k dispozici a slunečníky také ne. V podloubí budou probíhat divadelní scénky. Bude hrát hudba. Večer bude na slavonickém potoku plout benátské gondoly ( mezi námi jen pramice a to jen slavonická a jen jedna - tedy recese)

V neděli bude pokus o další rekord. Tentokrát o nejdelší sgrafito. Na zemi bude pás dvou omítek spodní tmavší, vrchní světlejší a budou se do něj vyškrabovat ornamenty, značky obrazy… nominovány jsou všechny motalinky. I v neděli bude pestrý program. Nechám si i něco jako překvapení.

V pondělí je od 9 hodin naplánován pěší přeshraniční výšlap s průvodcem. Poplatek 20 Kč na osobu. Nějaký doklad s sebou, stačí OP.

Když jsme u těch poplatků, za stánek nebudete nic platit a dokonce, pokud budete na náměstí provádět nějakou lektorskou činnost, tak vám ještě něco vyplatím. Proto mi nezapomeňte připravit na papírku údaje jméno, adresu, číslo OP.

Všichni se již moc těšíme a snad si to užijeme na plné pecky. prosím, upozorněte ostatní, že zde jsou instrukce. Slávka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one